Team Pairings:
Class 1A:
Game 1 — #16 Milledgeville (5-4) at #1 Ottawa (Marquette) (9-0), TBA
Game 2 — #9 Polo (6-3) at #8 Dakota (6-3), TBA
Game 3 — #13 Fithian (Oakwood) (5-4) at #4 Freeport (Aquin) (8-1), TBA
Game 4 — #12 LeRoy (6-3) at #5 Kirkland (Hiawatha) (7-2), TBA
Game 5 — #15 Chicago (Luther North) (5-4) at #2 Forreston (9-0), TBA
Game 6 — #10 Elgin (Westminster Christian) (6-3) at #7 Toulon (Stark County) (6-3), TBA
Game 7 — #14 Catlin (Salt Fork) (5-4) at #3 Stockton (9-0), TBA
Game 8 — #11 Manlius (Bureau Valley) (6-3) at #6 Lena (L.-Winslow) (7-2), TBA
Game 9 — #16 Oblong (5-4) at #1 Tuscola (9-0), TBA
Game 10 — #9 Carrollton (6-3) at #8 Camp Point (Central) (7-2), TBA
Game 11 — #13 Bridgeport (Red Hill) (5-4) at #4 Decatur (D. Lutheran) [Coop] (8-1), TBA
Game 12 — #12 Hardin (Calhoun) [Coop] (6-3) at #5 Arcola (7-2), TBA
Game 13 — #15 Toledo (Cumberland) (5-4) at #2 Decatur (St. Teresa) (8-1), TBA
Game 14 — #10 Athens (6-3) at #7 Pawnee (7-2), TBA
Game 15 — #14 Warrensburg (W.-Latham) (5-4) at #3 Argenta (A.-Oreana) (8-1), TBA
Game 16 — #11 Greenfield [G.-Northwestern Coop] (6-3) at #6 Mt. Sterling (Brown County) (7-2), TBA
Class 2A:
Game 1 — #16 Clifton (Central) (5-4) at #1 Sterling (Newman Central Catholic) (9-0), TBA
Game 2 — #9 Peru (St. Bede) (6-3) at #8 Westchester (St. Joseph) (7-2), TBA
Game 3 — #13 Orion (6-3) at #4 Mackinaw (Deer Creek-M.) (8-1), TBA
Game 4 — #12 Knoxville (6-3) at #5 Chicago (C. Hope Academy) (8-1), TBA
Game 5 — #15 Sciota (West Prairie) [Coop] (5-4) at #2 Kewanee (Wethersfield) [A.-Wethersfield Coop] (8-1), TBA
Game 6 — #10 El Paso (E.P.-Gridley) (6-3) at #7 Gibson City (G.C.-Melvin-Sibley) (7-2), TBA
Game 7 — #14 Taylor Ridge (Rockridge) (5-4) at #3 Pearl City [Eastland-P.C. Coop] (8-1), TBA
Game 8 — #11 Momence (6-3) at #6 Fulton (H.S.) (7-2), TBA
Game 9 — #16 Rushville (R.-Industry) (5-4) at #1 Downs (Tri-Valley) (9-0), TBA
Game 10 — #9 Red Bud (7-2) at #8 DuQuoin (H.S.) (7-2), TBA
Game 11 — #13 Flora (6-3) at #4 Eldorado (8-1), TBA
Game 12 — #12 Johnston City (6-3) at #5 Maroa (M.-Forsyth) (8-1), TBA
Game 13 — #15 Carthage (Illini West) (5-4) at #2 Mendon (Unity) [Coop] (9-0), TBA
Game 14 — #10 Shelbyville (6-3) at #7 Carmi (C.-White County) (7-2), TBA
Game 15 — #14 Champaign (St. Thomas More) (6-3) at #3 Hamilton [West Hancock Coop] (9-0), TBA
Game 16 — #11 Niantic (Sangamon Valley) [Coop] (6-3) at #6 Bismarck (B.-Henning) (7-2), TBA
3A:
Game 1 — #16 St. Joseph (S.J.-Ogden) (5-4) at #1 Elmhurst (IC Catholic) (9-0), TBA
Game 2 — #9 Aledo (Mercer County) (7-2) at #8 Paxton (P.-Buckley-Loda) (8-1), TBA
Game 3 — #13 Chicago (Corliss) (6-3) at #4 Wilmington (9-0), TBA
Game 4 — #12 Eureka (6-3) at #5 Byron (9-0), TBA
Game 5 — #15 Winnebago (5-4) at #2 Farmington (9-0), TBA
Game 6 — #10 Bloomington (Central Catholic) (7-2) at #7 Elmwood [E.-Brimfield Coop] (8-1), TBA
Game 7 — #14 Chicago (Marine) (6-3) at #3 Westville (9-0), TBA
Game 8 — #11 Chicago (Clark) (7-2) at #6 Monticello (9-0), TBA
Game 9 — #16 Auburn (5-4) at #1 Newton (9-0), TBA
Game 10 — #9 Marshall (8-1) at #8 Pana (H.S.) (8-1), TBA
Game 11 — #13 Wood River (East Alton-W.R.) (6-3) at #4 Carlinville (8-1), TBA
Game 12 — #12 Hillsboro (6-3) at #5 Williamsville (8-1), TBA
Game 13 — #15 Sesser (S.-Valier) [Coop] (5-4) at #2 Mt. Carmel (9-0), TBA
Game 14 — #10 Tolono (Unity) (7-2) at #7 Vandalia (8-1), TBA
Game 15 — #14 Beardstown (5-4) at #3 Virden (North Mac) (8-1), TBA
Game 16 — #11 Anna (A.-Jonesboro) (7-2) at #6 Fairfield (8-1), TBA
4A:
Game 1 — #16 Chillicothe (Illinois Valley Central) (5-4) at #1 Herscher (9-0), TBA
Game 2 — #9 Dixon (H.S.) (7-2) vs. #8 Chicago (South Shore) (7-2) at TBA, TBA
Game 3 — #13 Kewanee (H.S.) (6-3) vs. #4 Chicago (Phillips) (8-1) at TBA, TBA
Game 4 — #12 West Chicago (Wheaton Academy) (6-3) at #5 Aurora (Central Catholic) (8-1), TBA
Game 5 — #15 Marengo (5-4) at #2 Johnsburg (9-0), TBA
Game 6 — #10 Manteno (6-3) at #7 Plano (7-2), TBA
Game 7 — #14 Coal City (5-4) at #3 Genoa (G.-Kingston) (9-0), TBA
Game 8 — #11 Richmond (R.-Burton) (6-3) at #6 Rockford (Lutheran) (7-2), TBA
Game 9 — #16 Carterville (5-4) at #1 Belleville (Althoff Catholic) (9-0), TBA
Game 10 — #9 Taylorville (7-2) at #8 Alton (Marquette) (7-2), TBA
Game 11 — #13 Olney (Richland County) (5-4) at #4 Mt. Zion (8-1), TBA
Game 12 — #12 Bethalto (Civic Memorial) (5-4) at #5 Rochester (8-1), TBA
Game 13 — #15 Greenville (5-4) at #2 Columbia (9-0), TBA
Game 14 — #10 West Frankfort (Frankfort) (6-3) at #7 Canton (7-2), TBA
Game 15 — #14 Watseka [Coop] (5-4) at #3 Herrin (H.S.) (8-1), TBA
Game 16 — #11 Breese (Mater Dei) (5-4) at #6 Breese (Central) (7-2), TBA
5A:
Game 1 — #16 Chicago (Westinghouse) (5-4) at #1 Sterling (H.S.) (9-0), TBA
Game 2 — #9 Olympia Fields (Rich Central) (6-3) at #8 Woodstock (North) (6-3), TBA
Game 3 — #13 Sycamore (H.S.) (5-4) vs. #4 Chicago (Solorio Academy) (7-2) at TBA, TBA
Game 4 — #12 Rochelle (5-4) at #5 Norridge (Ridgewood) (7-2), TBA
Game 5 — #15 LaGrange Park (Nazareth Academy) (5-4) vs. #2 Chicago (Goode) (9-0) at TBA, TBA
Game 6 — #10 Chicago (Urban Prep/Bronzeville) (6-3) at #7 Vernon Hills (6-3), TBA
Game 7 — #14 Woodstock (Marian) (5-4) vs. #3 Chicago (Payton) (8-1) at TBA, TBA
Game 8 — #11 Glen Ellyn (Glenbard South) (5-4) at #6 Country Club Hills (Hillcrest) (7-2), TBA
Game 9 — #16 Dunlap (5-4) at #1 Peoria (H.S.) (8-1), TBA
Game 10 — #9 Jacksonville (H.S.) (6-3) at #8 Decatur (Eisenhower) (6-3), TBA
Game 11 — #13 Peoria (Notre Dame) (6-3) at #4 Washington (7-2), TBA
Game 12 — #12 Mahomet (M.-Seymour) (6-3) at #5 Centralia (H.S.) (7-2), TBA
Game 13 — #15 Waterloo (H.S.) (5-4) at #2 Highland (8-1), TBA
Game 14 — #10 Metamora (6-3) at #7 Kankakee (Sr.) (6-3), TBA
Game 15 — #14 Marion (H.S.) (5-4) at #3 Morris (7-2), TBA
Game 16 — #11 Troy (Triad) (6-3) at #6 Geneseo (6-3), TBA
6A:
Game 1 — #16 Deerfield (H.S.) (5-4) at #1 Crystal Lake (Prairie Ridge) (9-0), TBA
Game 2 — #9 Lombard (Montini) (6-3) at #8 Chicago (St. Ignatius) (7-2), TBA
Game 3 — #13 Arlington Heights (St. Viator) (5-4) at #4 Rockford (Boylan Catholic) (8-1), TBA
Game 4 — #12 Lake Forest (H.S.) (6-3) at #5 Riverside (R.-Brookfield) (7-2), TBA
Game 5 — #15 Wauconda (5-4) at #2 Antioch (9-0), TBA
Game 6 — #10 Aurora (Marmion Academy) (6-3) at #7 DeKalb (7-2), TBA
Game 7 — #14 Wheeling (5-4) at #3 Cary (C.-Grove) (8-1), TBA
Game 8 — #11 Lake Villa (Lakes) (6-3) at #6 Grayslake (North) (7-2), TBA
Game 9 — #16 Oak Forest (5-4) at #1 Lemont (H.S.) (9-0), TBA
Game 10 — #9 Chicago (Perspectives/Leadership) [Coop] (7-2) at #8 Danville (H.S.) (7-2), TBA
Game 11 — #13 Chatham (Glenwood) (6-3) at #4 Crete (C.-Monee) (7-2), TBA
Game 12 — #12 Burbank (St. Laurence) (6-3) at #5 Oak Lawn (Richards) (7-2), TBA
Game 13 — #15 Normal (Community West) (5-4) at #2 Springfield (Sacred Heart-Griffin) (9-0), TBA
Game 14 — #10 Chicago (Hubbard) (7-2) at #7 Galesburg (H.S.) (7-2), TBA
Game 15 — #14 Palos Heights (Shepard) (6-3) vs. #3 Chicago (Morgan Park) (8-1) at TBA, TBA
Game 16 — #11 Rock Island (H.S.) (7-2) at #6 Lansing (Thornton Fractional South) (7-2), TBA
Comments